registracija in prijava na forum

Pomembna obvestila glede uporabe foruma

registracija in prijava na forum

OdgovorNapisal/-a admin2 » 29 05 2014 13:41

Zakaj se ne morem prijaviti?
Ali ste se registrirali? Ne?
To je povsem resno vprašanje, saj je potrebno za prvo prijavo (nov član) predhodno registrirati.
Registracija je potrebna samo enkrat.

Če pa ni vzrok nič od navedenega, natančno preverite uporabniško ime in geslo, ki ste ga vnesli ob registraciji in ste ga dobili na svoj elektronski naslov.
To so namreč najpogostejši vzroki za nastali problem. Paziti je potrebno na pravilno uporabo velikih in malih črk in številk (ne vnašati namesti ničle črko O!

Zakaj se moram registrirati?

Registriranje je nujno za pisanje v forum in ogled delov foruma, ki so namenjeni izključno registriranim članom.
Brez registracije boste lahko samo pregledoval prispevke in še to le v delih delih foruma, ki so namenjeni nečlanom.

Čemu avtomatska odjava?

Če ob prijavi ne odkljukate polja Samodejna prijava, boste ostali prijavljeni le v času obiska strani, naslednjič pa se bo treba ponovno prijaviti.
Ta (ne)nastavitev preprečuje zlorabo vašega uporabniškega računa. Za vse uporabnike na domačem oz. lastnem računalniku priporočamo avtomatsko prijavljanje.

Pozabil sem geslo!

Ne se prestrašiti! Ker vašega gesla ni moč vpogledati, boste dobil novega, in sicer tako, da na strani, kjer se prijavljate kliknete na Pozabil sem geslo, ter sledite navodilom.
Registriral sem se, vendar se ne morem prijaviti!

Preveri, če vnašaš pravilno uporabniško ime in geslo.
Če je temu tako, potem preveri ali si aktiviral svojo registracijo.
Na email ste prejeli elektronsko sporočilo, potem sledi navodilom, če pa sporočila nisi prejel, si verjetno vnesel napačen e-mail naslov.

Na elektronski naslov, ki ste ga vnesli ob registraciji ste dobili obvestilo z navodilom za potrditev registracije.
Po potrditvi registracije se je potrebno za pričetek dela tudi prijaviti v forum.

Dodatne informacije:


Za prijavo v forum imaš tri možnosti:

Prvič si se moral na forumu registrirati in si si izbral(a) uporabniško ime (in geslo). Naslednjič, je potrebna samo še prijava s tvojim uporabniškim imenom in vpis gesla.

Če veš geslo potem se prijaviš pri čemer paziš, na male in velike črke in številke; če se večkrat zmotiš pri geslu, potem forum zahteva še prepis črk in številk iz slike.

Če gesla ne veš, potem klikneš pozabil sem geslo in slediš navodilu.

Če vse to ne bo pomagalo, potem sporoči, lahko te zbrišemo iz foruma in se boš lahko ponovno registriral(a) z istim elektronskim naslovom (sicer to ni možno, lče si že registriran).

Spreminjanje svojih uporabniških podatkov in nastavitev


Ko si prijavljen Klikneš na "Moja nadzorna plošča"

Slika
admin2
Administratorji strani
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 03 09 2012 19:53

Vrni se na Obvestila o forumu, uporabi foruma, informacije o uporabi piškotkov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov